Yazılım Geliştirme

25 yıllık tecrübe ve güçlü analiz yeteneğimizle her projeyi baştan sona kadar sektörel tecrübesi olan yetenekli personelimiz ve danışmanlarımız ile zamanında tamamlayıp teslim ediyoruz. Hızlı ve uygun fiyatlı yazılım geliştirme deneyimini sunmak için çaba gösterdik.

Sizi dinliyoruz

Doğru çözümü, doğru zamanlama ve doğru maliyetlerle üretebilmenin en efektif yolunun müşteriyi objectif olarak dinleyip öncelikli olarak ihtiyaçlarını belirlemek olduğuna inanıyoruz.

Kurum kültürü iş yapış şekilleri ve yapılan işin karakteristiği sebebi ile her firma aynı işi farklı yöntemlerle yapabilmektedir. Müşterimizi önyargısız dinlemenin avantajlarını kullanıp elde edilen bilgileri alanında uzman danışmanlarımız ve tecrübeli kadromuzla değerlendirip proje için ön çalışmaları ve iş süreçlerini hazırlıyoruz.

Tüm bu çalışmaların sonuçlarını ve analizlerini maliyet ve süre bilgisi ile müşterimizle paylaşıyoruz.

Analiz

Yüzyıllardır bina inşaatları, mimari çizimler ile başlayıp, üzerine binecek tüm ağırlığı taşıyabilecek temeller ve taşıyıcı blokların sağlamlığı ve istenen yapıya uygunuluğu ince matematiksel hesaplar ile hesaplanarak yapılmıştır.

Elera Yazılım olarak bizde yazılım projelerinde aynı yolu izleyerek müşterimiz ne istiyor konusu netleştikten sonra ilk adım olarak hangi teknolojiler kullanılarak projenin geliştirileceğine karar veriyoruz. Temeli ve projenin tamamını oluşturacak mimariyi tasarlayıp iş süreçlerini dokümante ederek yazılımın bütünü için bir analiz oluşturuyoruz.

Uygulama ve Geliştirme Süreçleri

Mimari ve analiz süreçleri tamamlandıktan sonra projede kullanılacak güncel teknolojiler ve güvenlik politikları belirlenerek projeyi baştan sona yürütecek ekibe karar verilip proje başlatılır.

Projenin her aşamasında müşteri ile düzenli toplantılar yapılarak projedeki ilerlemeler paylaşılır ve alınan feedbacklerle projenin doğru ilerlediğinden emin olunur. Geliştirme süreci boyunca projenin güveliği, işlevselliği ve hatasız çalışma testleri tecrübeli ekip üyeleri tarafından yapılır.

Elera Yazılım olarak tüm projelerin planlanan sürede tamamlanması için tüm tecrübe ve gücümüzü seferber ediyoruz.

Eğitim ve Destek Süreçleri

Tüm projenin tamamlanması ve test süreçlerinden başarıyla geçmesinden sonra yazılımın müşteriye kurulumu yapılır ve müşteri testleri gerçek verilerle personelimizin eşliğinde yapılır.

Planlı ve destek eğitimleri tamamlandıktan sonra projenin karakteristiğine göre belirlenecek garanti süresince oluşabilecek tüm yazılım hata ve düzeltmeleri proje ekibince anında karşılanır. Baştan sona tüm süreçler proje için tarafımızdan atanan proje yöneticisi tarafından müşteri personeli ile koordinasyon içinde yürütülür.

Tüm süreç boyunca müşteri memnuniyeti ve projenin zamanında tamamlanması önceliğimizdir.